Možná jste zvědaví, co se vlastně bude dít, až přijdete. Moje zkušenosti mi říkají, že každý člověk je jedinečný, a takový je i můj přístup. Těší mě otevírat lidi, vést je, aby si našli to, kým opravdu jsou, aby se naučili vnímat sebe, svoje nitro, a aby vyjadřovali to, co v nich skutečně je. Aby se nezastavili v půlce cesty, aby ze sebe dali to nejlepší. Aby nezaspali svůj život v představách jiných, ve strachu, v neodvaze, v lenosti. Rád ukazuji jejich vlastní potenciál a šponuji jejich hranice trochu dál, než si sami myslí, že jsou schopní je posunout.

Mám rád dlouhodobou spolupráci, protože z mé zkušenosti. Lidé, kteří na sobě dlouhodobě pracují, vidí, že vložená časová i finanční investice, se jim vrátila násobně. Obecně si všímám, že lidé, kteří mají výdrž a touhu na sobě pracovat, dojdou zákonitě dál , jsou spokojenější, žijí více naplněný život a překvapují sami sebe.

Při své práci používám několik nástrojů, kterými jsem si sám aktivně prošel a vyzkoušel, často aktivně využíval, pro sebe. Ale co vnímám jako nejdůležitější je moje vlastní nastavení a vnitřní energie, protože to určuje, co se v danou chvíli stane. Používám koučovací nástroje, které jsem se naučil v Koučinkakademii (transakční a transformační koučink), Metodu RUŠ, nebo její prvky, v níž jsem byl oficiálním terapeutem v období 2017 – 2019, Nástroje Access Contiousness, a koučovací nástroje, které jsem se naučil v organizaci Olde Vechte v Nizozemí.

Důležitou součástí mojí práce jsou moje vlastní zkušenosti, intuice a vhled, který při práci používám a jako zásadní vnímám vzájemné naladění a souznění s klientem, protože pokud si to „sedne“, nastává synergie, která míří k výsledkům raketovou rychlostí.

Comments are closed.