Možná to také cítíte, někde uvnitř v sobě, že se věci mění, že už nestačí měnit věci na povrchu, zvenčí, možná cítíte, že je potřeba, abyste ukázali svojí podstatu, abyste se dostali k sobě, a abyste své dary začali dávat najevo a využívali je. Každý máme totiž své dary; to čím pomáháme tomuto světu, lidem, přírodě i všemu ostatnímu. Teď ale pozor. Někdo tyto své dary hledá ve vnějším světě. Mám být programátor, nebo mám podnikat, mít dům, firmu, psát knihy, založit e-shop, dělat masáže, dělat finanční poradenství, začít plést svetry, kreslit, chovat zvířata, léčit lidi…? Každý máme něco co ve fyzickém světě tvoříme, a pokud tvoříme pod pokličkou bloků ,které si neseme z dětství, je naše tvoření vždy trochu pokřivené.

Když ale začneme tyto bloky čistit, zjistíme, že se stáváme sami sebou, stále více. A čím více zátěže odpadá, tím více se stáváme sami sebou. Roste sebevědomí, energie, síla, a tím jsme ještě více sami sebou. Dáváme najevo svojí podstatu, proč jste byli stvoření. Toto uvědomění nás dovede k tomu, abysme dávali to, kým jste bez jakýkoliv sobeckých pokřivení najevo. Jenom tak, jak jsme byli stvoření.

Hlavní je totiž být sami sebou a je jedno kým jste ve fyzickém světě, co vás přitahuje, důležité je pouze to, že jste u toho sami sebou.

Kým tedy jste? Zeptejte se sami sebe.

Odpovědi můžou přijít různé, někdy i ne moc pěkné. Možná jste neměli úplně lehké dětství, možná jste neměli úplně lehký celý život. Váš táta pil, měli jste dominantní rodiče, kteří vám nedali nejmenší šanci rozvinout se v plnou osobnost. Možná žijete pouze podle rad svého okolí a sami v sobě tápete, jste trochu líní, nevěříte si, máte strach projevit se, nemáte odvahu pustit se za svým snem, myslíte si, že jste příliš staří/mladí/tlustí/hubení/hloupí… dosaďte si za to co chcete. Možná vás sourozenci nikdy nebrali vážně a vy jste se tolik snažili… učili jste se, aby na vás alespoň jednou byli doma hodní, a možná od té doby děláte všechno jen abyste se zavděčili ostatním… Možná se cítíte sami, i když jste obklopení hordou lidí. Možná jste museli celé dětství poslouchat negativní prarodiče, doma vás bili…cokoliv. Vše se dá ale vyřešit. Chce to se jen rozhodnout něco s tím dělat.

A vězte, že pokud se rozhodnete, světlé zítřky na vás čekají.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.